Objavio Bojan Đokić 07/08/2018 - 22:45

Pobeda ili (bar) 2:2 vode Zvezdu dalje

Fudbaleri Crvene zvezde nisu uspeli da steknu prednost nakon prve utakmice trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Na stadionu ''Rajko Mitić'' pred više od 35 hiljada gledalaca, šampion Srbje odigrao je sa prvakom Slovačke, Spartakom iz Trnave, nerešeno 1:1

Zvezda je povela u 24. minutu iz penala nakon što je u kaznenom prostoru gostiju oboren Krstičić.

El Fardu Ben je savladao Mareka Bakoša ali radost domaćih igrača nije dugo trajala.

Spartak je izjednačio samo minut kasnije. Erik Jirka je probio odbranu crveno – belih na desnoj strani, asistirao Eriku Grendelu koji je matirao Borjana.

Crveno – beli su u finišu pokušali da dođu do prednosti koja bi revanš meč u Trnavi učinila lakšim, ali se rezultat na semaforu nije menjao.