Objavio Branislav Popović 18/03/2017 - 18:50

Rezultati regionalnih i nizih liga Srbije

SRPSKA LIGA VOJVODINA -REZULTATI 17. KOLA 
                 SUBOTA
CRVENA ZVEZDA ( NOVI SAD ) - OMLADINAC ( NOVI BANOVCI )  1:1
VRŠAC - RADNIČKI ( SREMSKA MITROVICA )  4:1
CEMENT ( BEOČIN ) – ŽELEZNIČAR ( PANČEVO )  1:2
SLOGA ( TEMERIN ) – BAČKA ( SUBOTICA ) 0:0
RADNIČKI ( ŠID ) – BRATSTVO ( PRIGREVICA )  0:2
SLOBODNA EKIPA JE RADNIČI IZ NOVE PAZOVE 
                 NEDELjA
BORAC ( SAKULE ) – RADNIČKI ZRENjANIN
DUNAV ( STARI BANOVCI ) – TSC ( BAČKA TOPOLA )
 
SRPSKA LIGA  BEOGRAD-REZULTATI 17. KOLA 
                  SUBOTA
BRODARAC - STEPOJEVAC VAGA  0:2
GSP POLET - RADNIČKI ( OBRENOVAC )   0:0
BASK - IMT  2:0
TELEOPTIK – GRAFIČAR  2:1
                  NEDELjA
PRVA ISKRA ( BARIČ ) – BSK ( BATAJNICA )
CRVENA ZVEZDA ( MALI MOKRI LUG ) – DORĆOL
IM RAKOVICA – RADNIČKI ( NOVI BEOGRAD ) 
ŽARKOVO – SOPOT
 
SRPSKA LIGA  ZAPAD-REZULTATI 17. KOLA 
                  SUBOTA
MOKRA GORA ( ZUBIN POTOK ) - SMEDEREVO  2:1
ŠAPINE - SLOGA ( POŽEGA )  2:0
RADNIČKI ( KRAGUJEVAC ) - ŠUMADIJA ( KRAGUJEVAC )  2:1
BUDUĆNOST  KRUŠIK ( VALjEVO ) - JEDINSTVO PUTEVI ( UŽICE )  1:1
ZLATIBOR ( ČAJETINA ) – LOZNICA  1:0
                  NEDELjA
ŽELEZNIČAR ( LAJKOVAC ) – FAP ( PRIBOJ )
MIHAJLOVAC – JOŠANICA ( NOVI PAZAR )
POLET ( LjUBIĆ ) – KARAĐORĐE ( TOPOLA )
 
SRPSKA LIGA  ISTOK-REZULTATI 17. KOLA 
                  SUBOTA
TIMOK ( ZAJEČAR ) - MORAVAC ORION ( MRŠTANE ) 0:1
 SLOGA ( DESPOTOVAC )- TRSTENIK  1:1
RADNIČKI ( SVILAJNAC ) – OZREN ( SOKOBANjA )   2:0
JEDINSTVO ( PARAĐIN ) – JEDINSTVO ( BOŠNjACE )   0:0
                 NEDELjA 
VLASINA ( VLASOTINCE ) - CAR KONSTANTIN ( NIŠ ) 
PUKOVAC – RADAN ( LEBANE ) 
TABANE – SINĐELIĆ ( NIŠ ) 
TEMNIĆ ( VARVARIN ) – DUNAV ( PRAHOVO )
 
 
VOJVOĐANSKA LIGA  SEVER-REZULTATI 17. KOLA 
                 SUBOTA
RADNIČKI ( SOMBOR ) - POLET ( KARAVUKOVO )  1:1
VRBAS - BUDUĆNOST ( GLOŽAN )  0:0
BEČEJ - POTISJE ( KANjIŽA)   3:0
SRBOBRAN – ZADRUGAR ( SRPSKI MILETIĆ )  2:2
MLADOST ( APATIN ) – SLOGA ( ČONOPLjA )   0:0
                NEDELjA
TISA ( ADORJAN ) – SUBOTICA
TAVANKUT – TEKSTILAC ( ODžACI )
BAČKA ( PAČIR ) – MLADOST ( TURIJA )
 
 
VOJVOĐANSKA LIGA  ISTOK-REZULTATI 17. KOLA 
                 SUBOTA
JEDINSTVO ( BANATSKO KARAĐORĐEVO ) - BUDUĆNOST ( SRPSKA CRNjA ) 1:1
SLOGA ( PLANDIŠTE ) - SLOBODA ( NOVI KOZARCI )  0:0
DINAMO ( PANČEVO ) - VRŠAC JUNAJTED  5:0
JEDINSTVO ( NOVI BEČEJ ) - RADNIČKI ( KOVIN )  5:0
PROLETER ( BANATSKI KARLOVAC ) - SLAVIJA ( KOVAČICA )  1:1
KOZARA ( BANATSKO VELIKO SELO ) – ŽAK ( KIKINDA )   3:0
                 NEDELjA
DOLINA ( PADINA ) – RADNIČKI ( SUTJESKA )
VOJVODINA ( PERLEZ ) – POLET ( NAKOVO )
 
VOJVOĐANSKA LIGA  JUG-REZULTATI 17. KOLA 
                 SUBOTA
ŽSK ( ŽABALj ) – BORAC ( NOVI SAD )  1:4
SLOGA ( ERDEVIK ) – HAJDUK ( BEŠKA )   3:1
VETERNIK – KUPINOVO   1:1
                 NEDELjA  
PODUNAVAC ( BELEGIŠ ) - KABEL ( NOVI SAD )
INDEKS ( NOVI SAD ) - MLADOST ( BAČKI JARAK )
SREMAC VOJKA - SOFEKS ( FUTOG )
HAJDUK ( ČURUG ) - SLAVIJA ( NOVI SAD )
LSK ( LAĆARAK ) - JEDINSTVO ( STARA PAZOVA )
 
BEOGRADSKA ZONA-REZULTATI 17. KOLA
                SUBOTA     
BALKAN MIRIJEVO - MILUTINAC  1:1
LOKOMOTIVA ( ŽELEZNIK ) - VRČIN   2:1
AVALA ( BELI POTOK )– SREM ( JAKOVO )   3:0
                 NEDELjA
TURBINA ( VREOCI ) – JEDINSTVO ( SURČIN ) 
BUDUĆNOST ( ZVEČKA ) - BORAC ( LAZAREVAC ) 
HAJDUK - BORAC  ( OSTRUŽNICA ) 
PKB ( PADINSKA SKELA ) - SREMČICA 
TORLAK ( KUMODRAŽ ) - ZVEZDARA 
 
ZONA DUNAV-REZULTATI 16. KOLA 
                  SUBOTA
RADNIČKI ( POŽAREVAC ) – NAPREDAK ( MARKOVAC )  2:1
GRUŽA – HOMOLjAC ( ŽAGUBICA )   2:1
SLOBODNA EKIPA JE MORAVA IZ VELIKE PLANE
                    NEDELjA 
ŠUMADIJA ( TOPONICA ) - ŠUMADIJA ( ARANĐELOVAC ) 
ZVIŽD ( KUČEVO )- VGSK ( VELIKO GRADIŠTE ) 
MLADI RADNIK ( RADINAC ) - PETAR DOBRNjAC ( DOBRNjE ) 
BORAC ( RALjA ) - RSK ( RABROVO )
BORAC ( ŽABARI ) - PROLETER ( VRANOVO )
 
ZONA  DRINA-REZULTATI 16. KOLA 
                   SUBOTA
ZADRUGAR ( LAJKOVAC ) - PROVO   1:3
RIBNICA ( MIONICA ) - RADNIČKI STOBEKS ( KLUPCI )  1:1
RADNIČKI ( VALjEVO ) - OSEČINA 0:0
SEVOJNO - SLOGA ( SJENICA )  0:0
SLOGA ( BAJINA BAŠTA ) – DRINA ( LjUBOVIJA )  0:1
                    NEDELjA
RAĐEVAC ( KRUPANj ) – JEDINSTVO ( VLADIMIRCI )
JEDINSTVO ( UB ) – POLIMLjE ( PRIJEPOLjE )
OFK DIVCI – SPARTAK ( LjIG )
 
ZONA  MORAVA-REZULTATI 16. KOLA 
                  SUBOTA
SLAVIJA ( KRAGUJEVAC ) – ARSENAL ( KRAGUJEVAC )  2:0
TREPČA ( KOSOVSKA MITROVICA ) – RADNIČKI ( KOVAČI )  1:1
SLOBODNA EKIPA JE OVČAR ( MARKOVICA )
                   NEDELjA
SUŠICA ( KRAGUJEVAC ) - TAKOVO ( GORNjI MILANOVAC )
ORLOVAC ( MRČAJEVCI ) – BANE ( RAŠKA ) 
DRAGAČEVO ( GUČA ) - SLOBODA ( ČAČAK )
TUTIN - SLOGA ( KRALjEVO )
MIOKOVCI - KARAĐORĐE ( RIBNICA )
 
ZONA  ZAPAD-REZULTATI 17. KOLA 
                      SUBOTA
KOPAONIK ( BRUS )- REMBAS ( RESAVICA )  4:0
TOPLIČANIN ( PROKUPLjE ) - JEDINSTVO ( MIJATOVAC )  0:1
MORAVA ( ĆUPRIJA ) - SLOGA ( ĆIĆEVAC )   7:3
KOSANICA ( KURŠUMLIJA ) – ŽITORAĐA  0:0
                        NEDELjA
LEVAČ ( REKOVAC ) – SFS BORAC ( PARAĆIN )
ŽUPA ( ALEKSANDROVAC ) - BOŠNjANE
 LUGOMIR ( RAKITOVO ) – JUHOR ( OBREŽ )
POLjOPRIVREDNIK ( POČEKOVINA ) – TRAJAL ( KRUŠEVAC ) 
 
ZONA  ISTOK-REZULTATI 17. KOLA 
                     SUBOTA
SVRLjIG – RTANj ( BOLjEVAC )   0:2
BSK ( BOGOVINA ) – ZAPLANjAC ( GADžIN HAN )   2:1
ĐERDAP ( KLADOVO ) – MAJDANPEK   2:0
SLOBODNA EKIPA JE TIMOČANIN IZ KNjAŽEVCA
                      NEDELjA 
HAJDUK VELjKO ( NEGOTIN ) - MALOŠIŠTE 
MORAVICA ( SUBOTINAC ) – BRODOREMENT ( KLADOVO ) 
NAPREDAK ( ALEKSINAC) - OFK BOR  
ŠARBANOVAC - BUKOVIK ( RAŽANj )
 
 
ZONA  JUG-REZULTATI 17. KOLA 
                     SUBOTA
PUSTA REKA ( BOJNIK ) - MORAVA ( VLADIČIN HAN )  5:1
BALKANSKI ( DIMITROVGRAD ) – GFK DUBOČICA  3:2
PČINjA ( TRGOVIŠTE ) – NEBESKI ANĐELI ( VRANjE )  0:3
SLOGA ( LESKOVAC ) – ROPOTOVO  2:1
                      NEDELjA
VRANjSKA BANjA  - JEDINSTVO ( GORNjI MATEJEVAC ) 
MLADOST ( MEDOŠEVAC ) - BUDUĆNOST ( ORAŠJE ) 
OFK BRZI BROD - JEDINSTVO ( PIROT ) 
BUDUĆNOST ( POPOVAC ) – LUŽNICA ( BABUŠNICA )