Objavio Bojan Pavlović 16/07/2017 - 1:14

Gol Leonardovog brata za Partizan i het trik Jovanovića dovoljni samo za remi (4:4) protiv Teleoptika

Partizan – Teleoptik 4:4 (1:3)

Beograd Stadion: Zemunelo. Gledalaca: 100. Sudija: Andrija Stojanović (Beograd). Pomoćnici: Milan Stefanović i Nikola Borović (Beograd). Strelci: 1:0 Đorđe Jovanović u 5, 1:1 Dušan Vlahović u 14, 1:2 Dušan Vlahović u 20, 1:3, Đurić u 32, 2:3 Đorđe Jovanović u 50, 3:3 Đorđe Jovanović (jedanaesterac) u 67, 4:3 Alan Da Silva Souza u 70, Vladimir Đilas u 70+1. minutu.

PARTIZAN: Stevanović Nemanja (od 46. Jovičić), Radin, Marković, Miletić, Šehović, Jevtović, Marjanović, Đuričković, Pantić, Alan Da Silva Souza, Jovanović. Trener: Miroslav Đukić.

TELEOPTIK: Popović, Cucin, Čubrilo (od 18′ Islamović), F. Čermelj, Vranjanin, Begović, Đurić, Đilas, Vlahović, Nišić, Birmančević. Igrali su od 46. minuta: Trnić, Vlalukin (izašao zbog povrede u 57′), Islamović, Šiškov, Krstić, Ilić, Vujanić, L. Čermelj, Jovanović, Đilas i Vlahović. Trener: Milan Ristić.

Partizan je u Zemunu odigrao test meč (2h35 minuta) sa Teleoptikom gde se još jednom golovima dokazao mladi centarfor Đorđe Jovanović, postigao je het trik.

U poslednjem minutu brat Leonarda Da Silve SouzeAlan, postigao je gol za 4:3, ali je u nadoknadi vremena Đilas doneo remi Teleoptiku.

Dva gola postigao je i Dušan Vlahović, ovog leta kupljen od Fiorentine, a do januara na pozajmici u Humskoj.