Objavio Bojan Pavlović 05/12/2017 - 3:05

Neverovatan preokret na Banjici, Rad imao 2:0 u 56. minutu, Nišlije preokrenule na 3:2 u 85. i 86, okrenuo i Čukarički!

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su Rad na Banjici sa 3:2. Utakmica koja je trebalo da se igra u nedelju, ali je pomerena zbog snega u Beogradu, bila je puna uzbuđenja

Prvo poluvreme završeno je bez golova, a domaćin je odlično počeo drugo i posle 11 minuta vodio sa 2:0. Strelci su bili Aleksandar Lutovac u 50. i Lazar Milošev u 56. minutu.

Radnički je nakon toga uspeo da se konsoliduje i do kraja utakmice preokrene i pobedi. Prvo je japanski fudbaler Noma Riota u 66. smanjio zaostatak niškog kluba, a potom je Lazar Arsić golovima u 85. i 86. minutu doneo preokret i pobedu Radničkom.

Publika je usled hladnog vremena bila malobrojna na Banjici, a teren koji je dan ranije bio prekriven snegom bio je u dobrom stanju.

I u poslednjem susretu ovog kola preokret! Zemun je poveo na Banovom Brdu golom Lečića u 13. minutu.

Do poluvremena Čukarički je izjednačio pogotkom Kajevića, a isti igrač je kompletirao preokret u nastavku. Pobedu Brđana su potvrdili Ovusu i Jovanović u finišu.